Практика

Звільнення з військової служби у зв'язку з наявністю трьох і більше дітей

Звільнення з військової служби за фактом наявності трьох і більше неповнолітніх дітей на утриманні військовослужбовця через скасування наказу про мобілізацію

Від початку повномаштабшої агресії російської федерації проти України, постало питання всезагальої мобілізації. Проте приймаючи рішення про зарахування до списків особового складу частини мобілізованої особи, обставини її справи не завжди повноцінно та всебічно досліджуються.

Так особи, що є багатодітними батьками не підлягають мобілізації, рівно як і особи котрі мають бронювання чи довідку про навчання на денній формі навчання в закладах професійної, професійно технічної чи вищої освіти.

За різних оставин такі особи потрапляють до слав ЗСУ та несуть службу в загальному порядку, хоча Законом України "Про мобілізацію та мобілізаційну підготовку", а саме статтею 23 визначено, що такі особи у зазначений період можуть бути призвані на військову службу лише за їх згодою.

*Відповідно якщо такої особистої письвової згоди надано не було, мобілізація таких осіб, відбулася з порушенням закону, а такі особи повинні бути звільнені в судовому порядку.

Особи, що мають на утриманні 3 (трьох) і більше дітей повинні звернутися з заявою про скасування наказу про мобілізацію до суду, надаючи на підтвердження відповідні документи про факт утримання, разом з свідоцтвами про народження дітей.

Юридична компанія INSEININ на постійній основі займається супроводом від початкових етапів отримання та збору усіх необхідних підтверджуючих документів у тому числі від в/ч та командирів, до кінцевого резутату звільнення військовослужбовця в судовому порядку. Ви можете отримати безкоштовну первинну консультацію з цього питання звернувшись за телефоном +380975070653 чи заповнивши у нас на сайті форму зворотнього звʼязку inseinin.com.ua