Практика

Звільнення з військової служби на підставі інвалідності дитини

Звільнення з військової служби на підставі інвалідності дитини
Військовослужбовці, які проходять військову службу по мобілізації або за контрактом в період дії військового стану можуть звільнитись з військової служби за сімейними обставинами. Однією такою обставиною є виховання дитини з інвалідністю віком до 18 років.

Процедура звільнення зі служби

Для того, щоб звільнитись з військової служби необхідно зібрати пакет документів, які підтверджують право на звільнення та написати відповідний рапорт.

Якщо військовослужбовець бажає звільнитись у звʼязку з наявністю дитини з інвалідністю необхідні наступні документи:
 1. Свідоцтво про народження дитини.
 2. Свідоцтво про шлюб.
 3. Паспорт громадянина України матері дитини.
 4. Документи, які підтверджують реєстрацію місця проживання.
 5. Довідка про фактичне місце проживання разом з дитиною.
 6. Документи, які підтверджують інвалідність дитини.
У випадку наявності всіх необхідних документів та їх нотаріально засвідчених копій необхідно підготувати рапорт на звільнення з військової служби. Рапорт складається у довільній формі, але з певними вимогами.

В рапорті на звільнення має бути зазначена підстава звільнення, перелік документів, які долучаються, ТЦК та СП до якого у випадку звільнення необхідно надсилати особову справу. Рапорт підписується та разом з додатками подається особисто військовослужбовцем безпосередньому командиру. Строк розгляду рапорту на звільнення до 30 днів.

Послуги військового адвоката

Якщо у вас залищились питання стосовно звільнення з військової служби на підставі виховання дитини з інвалідністю віком до 18 років ви можете проконсультуватись з військовими адвокатами юридичної компанії INSEININ. Також наші спеціалісти здійснюють повний супровід звільнення з військової служби від написання рапорту до отримання рішення про звільнення.
Ми надаємо наступні послуги:
 • консультація стосовно звільнення з військової служби;
 • дослідження документів на рахунок наявності підстав для звільнення;
 • складання рапорту на звільнення з військової служби;
 • витребовування рішення про звільнення з військової служби;
 • оскарження відмови у звільненні з військової служби.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері захисту прав військовослужбовців та звільнення з військової служби. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ