Практика

Відстрочка від мобілізації на підставі виховання дитини з інвалідністю

Відстрочка від мобілізації на підставі виховання дитини з інвалідністю
В період дії військового стану військовозобовʼязані за наявності підстав, передбачених ст.23 закону “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” можуть собі оформити відстрочку від призову на військову службу. Однією з підстав для відстрочки є виховання дитини з інвалідністю віком до 18 років.

Відстрочку на даній підставі можуть отримати як рідні батьки так і опікуни, піклувальники, прийомні батьки, які виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років. Головними вимогами є саме виховання дитини та наявність інвалідності у дитини.

Для того, щоб отримати відстрочку на даній підставі необхідно подавати заяву про надання відстрочки від призову на військову службу разом з документами, які підтверджують право на відстрочку до ТЦК та СП, в якому військовозобовʼязаний перебуває на військовому обліку. Заява заповнюється в довільній формі та подається особисто або засобами поштового звʼязку.

До заяви про надання відстрочки необхідно подавати наступні документи (копії):
  1. Свідоцтво про народження дитини.
  2. Свідоцтво про шлюб.
  3. Паспорт громадянина України матері дитини.
  4. Документи, які підтверджують реєстрацію місця проживання.
  5. Довідка про фактичне місце проживання разом з дитиною.
  6. Документи, які підтверджують інвалідність дитини.
За результатами розгляду заяви ТЦК та СП може надати довідкою або відповідь, якими буде підтверджено право на відстрочку. Також додатково у військово-обліковому документі може бути зроблений запис про надання відстрочки від призову на військову службу.

Відстрочка діє до кінця дії військового стану або до моменту скасування інвалідності дитини.

Допомога військового адвоката

У випадку, якщо у вас виникли додаткові питання стосовно стосовно отримання відстрочки на підставі виховання дитини з інвалідністю віком до 18 років ви можете звернутись за консультацією до військових адвокатів юридичної компанії INSEININ. Також наші фахівці здійнюють супровід процедури отримання відстрочки та у випадку необхідності оскарження відмови у наданні відстрочки.
Ми надаємо наступні послуги:
Консультація стосовно отримання відстрочки.
Дослідження документів на рахунок наявності підстав для отримання відстрочки.
Підготовка заяви про надання відстрочки від призову на військову службу.
Оповіщення ТЦК та СП про наявність підстав для отримання відстрочки від призову на військову службу.
Оскарження відмови у наданні відстрочки від призову на військову службу.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері захисту прав військовозобовʼязаних та отримання відстрочки від призову на військову службу. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ