Практика

Адвокат з питань бронювання на підприємстві

Адвокат з питань бронювання на підприємстві
В період воєнного стану відстрочці від призову на військову службу підлягають військовозобовʼязані, які заброньовані на період мобілізації та на воєнний час. Всі питання стосовно отримання такого бронювання врегульовані постанової КМУ від 27 січня 2023 р. № 76. Даним нормативно-правовим актом детально врегульована процедура отримання бронювання, подання пропозиції та отримання рішення про бронювання. Проте часто в цій процедурі виникають питання та проблеми, які вимагають залучення профільного спеціаліста - адвоката з питань бронювання.

Адвокат з питань бронювання - це профільний юрист, який займається питаннями супроводу процедури бронювання на підприємстві та отримання відстрочки в районному ТЦК та СП на підставі рішення Міністерства економіки України про бронювання.
Консультація адвоката з питань бронювання
Адвокат з питань бронювання займається консультуванням фізичних осіб та корпоративних клієнтів стосовно ведення персонального військового обліку на підприємстві, процедури бронювання, підготовки пропозиції та списку військовозобовʼязаних, отримання відстрочки на підставі бронювання. Консультацію можна отримати в онлайн форматі по телефону або по в офісі компанії за попереднім записом.
Супровід уточнення військово-облікових даних в районному ТЦК та СП
Списки військовозобовʼязаних для бронювання розглядаються щодо повноти заповнення Генеральним штабом Збройних Сил. У випадку, якщо військовозобовʼязані мають неактуальні військово-облікові документи (застаріла форма або військово-облікові дані, відсутність відміток про перебування на військовому обліку тощо) таким особам відмовляється в погоджені списків на бронювання. Для підтвердження бронювання військовозобовʼязаним в такому випадку необхідно зʼявитись в районний ТЦК та СП для уточнення військово-облікових даних. Адвокат з питань бронювання в деяких випадках здійснює супровід цієї процедури та отримання актуальних військово-облікових документів.
Складання документів для подання на бронювання військовозобовʼязаних
Для бронювання до профільного міністерства подається список військовозобовʼяаних, довідка про кількість військовозобов’язаних та обгрунтування бронювання. Адвокат з питань бронювання може здійснювати всю необхідну підготовку процесуальних документів необхідних для бронювання та здійснювати подальший контроль надходження та розгляду таких документів.
Супровід отримання відстрочки на підставі бронювання
Підтвердженням бронювання є рішення Мінекономіки, яке надсилається керівнику підприємства. Керівник підприємства робить витяг з даного рішення, який є підтвердженням відстрочки від призову на військову службу. Такий витяг має бути направлений до районного ТЦК та СП для постановки військовозобовʼязаного на спеціальний військовий облік. Адвокат з питань бронювання може здійснювати супровід отримання такої відстрочки, а у випадку відмови займається оскарженням відмови у наданні відстрочки.
Оскарження відмови у наданні відстрочки
У випадку протиправної відмови у бронюванні зі сторони Мінекономіки або Генерального штабу адвокат з питань бронювання може здійснювати повний супровід такого оскарження до суду або в порядку адміністративного оскарження.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері бронювання військовозобовʼязаних на підприємстві. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ