Практика

Визначення ступеня придатності до військової служби

Визначення ступеню придатності до військової служби
Чоловіки віком від 18 до 60 років зобовʼязані перебувати на військовому обліку та проходити військово-лікарську комісію. Військовослужбовці також зобовʼязані здійснювати медичний огляд на рахунок ступеня придатності до військової служби. В період дії огляд військово-лікарською комісією здійснюється щорічно.

Військовозобовʼязані, призовники та військовослужбовці можуть отримати один з таких висновків:
1) придатний до військової служби;
2) тимчасово непридатний до військової служби;
3) непридатний до військової служби в мирний час, обмежено придатний у воєнний час;
5) непридатний до військової служби з виключенням з військового обліку.

Військово-лікарська комісія робить висновок про ступінь придатності до військової служби на основі дослідження лікарів, встановлених діагнозів, виписок, епікризів і тд. Наказом МОУ №402 затверджені критерії ступеню придатності відповідно за наявності певних захворювань можливо розраховувати на конкретний висновок ВЛК.

Орієнтовно можливо самостійно визначити ступінь придатності до військової служби за критеріями, які встановлені законодавством або визначити підстави та перспективи оскарження висновку ВЛК.

Допомога військового адвоката

У випадку, якщо ви маєте певні захворювання, але не впевнені чи підпадають вони під критерії обмеженої придатності або повної непридатності до військової служби адвокати юридичної компанії INSEININ допоможуть вам встановити точний ступінь придатності, на якій можна розраховувати.
У випадку, якщо ви отримали неправомірний висновок ВЛК наші спеціалісти можуть оцінити перспективи оскарження такого висновку та у випадку наявності підстав супроводити процедуру оскарження висновку військово-лікарської комісії.
Ми надаємо наступні послуги:
  • повний супровід оскарження рішення ВЛК;
  • консультація стосовно оскарження ВЛК;
  • визначення ступеня придатності до військової служби;
  • дослідження медичних документів;
  • дослідження перспектив оскарження висновку ВЛК.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері захисту прав військовослужбовців та оскарження висновку ВЛК. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ