Практика

Відпустка за станом здоровʼя на 30 днів

Відпустка за станом здоровʼя на 30 днів
Військовослужбовці, які отримали поранення, контузію або каліцтва в обовʼязковому порядку проходять курс лікування в закладах охорони здоровʼя. Після проходження курсу лікування та отримання виписки зі стаціонарного лікування військовослужбовці повинні пройти військово-лікарську комісію для встановлення ступеня придатності до військової служби.

Проте ВЛК не завжди може відразу встановити ступінь придатності. В деяких випадках вважається, що військовослужбовець повинен пройти курс реабілітації та лікування, після завершення якого можна буде встановити придатність до військової служби. В такому випадку ВЛК приймає постанову про необхідність відпустки для лікування у зв'язку з хворобою або пораненням на 30 днів.

За постановою ВЛК відпустка для лікування у зв'язку з хворобою або відпустка для лікування після поранення (контузії, травми або каліцтва) може бути продовжена на такий самий строк, а за відповідних медичних показань - повторно продовжена ще на 30 календарних днів.

Якщо після продовження відпустки для лікування у зв'язку з хворобою або відпустки для лікування після поранення (контузії, травми або каліцтва) військовослужбовець не може приступити до виконання службових обов'язків, то він оглядається ВЛК для визначення ступеня придатності до військової служби.

Як отримати дозвіл на відпустку?

Якщо ви отримали постанову ВЛК про необхідність відпустки за станом здоровʼя на 30 днів необхідно отримати дозвіл на відбування відпустки в командира військової частини. Для цього необхідно подавати рапорт на відпустку та додавати постанову ВЛК. За результатами розгляду рапорту військовослужбовцю має видаватись відпускний лист, за яким він має право на відбуття відпустки.

Допомога військового адвоката

Якщо у вас виникли додаткові питання стосовно відпустки за станом здоровʼя ви можете проконсультуватись у наших військових адвокатів стосовно даного питання. У випадку, якщо вам безпідставно відмовляють у наданні відпустки за станом здоровʼя наші спеціалісти допоможуть вам оскаржити такі дії. Також ми займаємось написанням рапорту про надання відпустки за станом здоровʼя.

Також фахівці юридичної компанії INSEININ займаються супроводом справ про оскарження протиправного висновку ВЛК.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері захисту прав військовослужбовців та отримання відпустки за станом здоровʼя. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ