БАНКІВСЬКЕ І ФІНАНСОВЕ ПРАВО ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ INSEININ

Адвокат з криптовалюти консультація Онлайн

Адвокат з КРИПТОВАЛЮТИ
У цій статті ви зможете дізнатись усі деталі про роботу адвоката з криптовалют та отримати консультацію online

Адвокати, які спеціалізуються на криптовалютах та криптоактивах, можуть стикатися з різними юридичними проблемами на практиці, як в Україні, так і за її межами.

Адвокат з криптовалюти - це юрист, який спеціалізується на юридичних питаннях, пов'язаних з криптоактивами, їх оборотом, комісією, податками, торгівлею та блокчейн-технологіями. Він має глибокі знання про функціонування криптовалют, технічні аспекти блокчейну, регулювання криптовалют у різних юрисдикціях і супутні питання кодування.

Роль адвоката з криптовалют може включати в себе:

 1. Правовий захист: Зважаючи на слабку обізнаність національних структур і відомств в питанні електронних засобів оплати, надання правової підтримки клієнтам у справах, включаючи судовий захист у випадку юридичних конфліктів є роботою адвоката професіонала та знавця свої справи щодо криптоактивів.
 2. Податкова консультація: Допомога клієнтам у вирішенні податкових питань, пов'язаних з оподаткуванням криптовалютних операцій. Адже на практиці виникає багато колізій і непорозумінь зважаючи на недосконалість національного законодавства та потребу внесення змін в Податковий кодекс України.
 3. Регуляторні питання: Надання клієнтам інформації про регулювання криптовалют у тому числі в питаннях торгівлі і переведення до юрисдикції інших країнах та допомога в дотриманні відповідних законів ЄС та США.
 4. Спадщина та планування передачі майна як оплата за товари чи послуги: Допомога клієнтам у плануванні передачі криптовалютного майна в Україні за певний товар, послугу і навіть планування передачі їх після смерті спадкоємцю. Важливою є і законодавча сторона зберігання криптовалюти на холодних гаманцях (рахунках), оскільки маючи у власності криптоактиви ви підлягаєте декларуванню та звітуванню перед законодавчими органами України.
 5. Блокчейн-проекти та стартапи: Надання юридичної підтримки компаніям, які розробляють проекти на базі блокчейн-технологій, включаючи створення токенів і проведення ICO (Initial Coin Offering).
 6. Антишахрайство і кібербезпека: Захист від шахраїв, які можуть намагатися шахрайським шляхом заволодіти криптовалютними активами, або у разі якщо таке трапилось у законний спосіб повернути майно. Захист адвоката також потрібен коли ваші криптоактиви потрібно безпечно інвестувати у інші проекти, що потребують перевірки їх надійності, з даного питання крипто юрист як ніхто може дослідити деталі угоди та надати рекомендації, щодо ризиковості таких інвестицій з юридичної сторони.
 7. Дослідження та консультації з приводу блокчейн-проектів: Проведення юридичних досліджень і надання консультацій щодо блокчейн-проектів і їхніх перспектив.

З якими проблеми на практиці най частіше стикається адвокат з криптоактивів в Україні та поза її межами?

 1. Регуляторні питання: Змінність та неоднаковість законодавства у сфері криптовалют в різних країнах може створювати складнощі для підприємців і інвесторів. Крипто адвокати завжди надає поради щодо регуляторного середовища і способів дотримання закону, аби не потрапити в сіру зону.
 2. Боротьба зі шахраїством: Криптосфера постійно стикається з ризиком шахрайства і обману. Юрист з питань криптоактивів повинні надавати правовий захист клієнтам, які стали жертвами обману або шахрайства в області криптовалют та задопомогою адвоката з кримінальних справ повʼязаних з криптовалютою захищати інтереси клієнта в суді.
 3. Податкові питання: Облік і оподаткування криптовалютних операцій може бути складним завданням юристи мають надавати консультації щодо податкових зобов'язань, комісій і інших платежів пов'язаних з обертом криптовалюти, такої як Біткоїн, Ефір, БНБ та інші.
 4. Правова підтримка для ICO та STO: Розробники криптопроектів шукають правову підтримку та супровід для легалізації в країні та проведення ICO (Initial Coin Offering) та STO (Security Token Offering). Юристи разом з адвокатами допомагають з розробкою правильної юридичної документації та дотриманням регуляторних вимог, складання договорів, контрактів, партнерських угод.
 5. Супровід при зламах і крадіжках: Якщо клієнт втратив доступ до свого криптовалютного гаманця або став жертвою крадіжки, адвокати можуть намагатися відновити доступ до активів або вирішити питання відшкодування збитків.
 6. Валютні контролі та легалізація доходів: Конвертація криптовалют у фіатні кошти та декларування доходів може потребувати особливої уваги щодо дотримання валютних та податкових правил. Нерідко перед клієнтом постає питання доведення законності криптовалютних операцій та відсутності складу злочину з фінансування тероризму.
 7. Правовий захист від правопорушень: Як і в будь-якій іншій галузі, власники криптоактивів можуть стикатися з різними спорами та конфліктами крипто юрист допомагає захищати права та інтереси клієнтів в органах державної влади, а адвокат з криптовалюти надійно та професійно захистить вас у судах.

Це лише кілька прикладів сфер, де адвокати і юристи, які спеціалізуються на криптовалютах, можуть надавати юридичну підтримку. Важливо мати на увазі, що сфера криптовалют постійно розвивається, і правові питання можуть змінюватися разом із змінами в регуляторному середовищі та технологіях.
Чим корисна консультація з адвоката криптовалюти онлайн?
 • По-перше, тому, що це швидко! Адже вам потрібно лише звʼязатись за номерами нижче або написати нам в особисті на месенджер і ми з радістю дослідимо ваші документи та проконсультуємо!
 • По-друге, це просто! Ви оплачуєте по реквізитам компанії і одразу справа переходить до рук на нашого крипто юриста.
 • По-третє, експертна думка фахівця! Не тільки з юридичної точки зору, але і з повним розумінням принципу технології блокчейну, криптовалюти, токену, NFT та їх похідних.
 • По-четверте, економія! Вам зажди дорожче обійдеться вирішення проблеми чим її попередження за допомогою оплати вартості послуг одного чи декількох спеціалістів на початковому етапі. Ціна на послуги крипто юриста стартує від 100$ і це дає можливість отримати професійну допомогу будь-кому хто її потребує!
Для отримання консультації спеціаліста з питань криптовалюти, токенів, NFT та їх похідних, у тому числі податкових та банківських питань можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram) для отримання консультації профільного спеціаліста.

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку у нас на сайті — Відділ фінансового права Юридичної компанії INSEININ: https://inseinin.com.ua/finance_law

Юридична компанія INSEININ: https://inseinin.com.ua/business