Практика

Адвокат з питань військово-лікарської комісії (ВЛК)

Адвокат з питань військово-лікарської комісії (ВЛК)
Зараз в період дії військового стану багато військовозобовʼязаних та військовослужбовців проходять військово-лікарську комісію. Проте в ході цієї процедури виявляється доволі багато порушень прав громадян, які значно впливають на кінечний висновок військово-лікарської комісії. Наприклад часто ВЛК не враховує певні документи та медичні висновки при прийнятті рішень або взагалі ставить неправомірні висновки про ступінь придатності до військової служби. В такому випадку краще за все звернутись за консультацією або допомогою до адвоката з питань проходження військово-лікарської комісії.

Адвокат з питань військово-лікарської комісії (ВЛК) - це профільний юрист, який спеціалізується на питаннях проходження медичного огляду військовозобовʼязаними та військовослужбовцями, оскарження висновку ВЛК та отримання направлення на медичний огляд. Такий адвокат може надавати консультаційні послуги або ж здійснювати представництво на всьому етапі проходження та оскарження висновку ВЛК.

Допомога адвоката у визначенні ступеня придатності до військової служби

Військовозобовʼязані та військовослужбовці після проходження ВЛК можуть отримати наступні рішення про ступінь придатності до військової служби:
  • придатний;
  • непридатний до військової служби в мирний час, обмежено придатний у військовий час;
  • непридатний до військової служби з виключенням з військового обліку.

Ступінь придатності до військової служби визначається військово-лікарською комісією на підставі проблем зі здоровʼям та медичних діагнозів, які має особа. Наказ 402 МОУ має критерії для кожного зі ступенів придатності до військової служби.

Адвокат з питань ВЛК може дослідити всі медичні документи, які має особа та зробити висновок стосовно ступеня придатності, який відповідає стану здоровʼя військовозобовʼязаного або військовослужбовця.

Допомога адвоката в оскарженні висновку ВЛК

У випадку, якщо військово-лікарська комісія ставить неправомірний висновок особі, наприклад замість непридатності виноситься рішення про обмежену придатність до військової служби адвокат може супроводити процедуру оскарження рішення ВЛК.

Для цього необхідно підготувати заяву на переогляд, в якій необхідно вказати на порушення та ознаки неправомірності такого рішення ВЛК. Така заява направляється адвокатом до вищестоящої військово-лікарської комісії або до Центральної ВЛК.

Консультація стосовно проходження ВЛК

У випадку, якщо ви плануєте проходити військово-лікарську комісію адвокат може проконсультувати вас стосовно отримання направлення на медичний огляд та процедури огляду та лабораторних досліджень.
Для отримання допомоги в оскаржені висновку ВЛК або визначення ступеня придатності необхідно слідувати наступному алгоритму:

1.Зателефонувати військовому адвокату на номери телефонів +380 93 228 01 24,+380 97 507 06 53 або написати на месенджери (вайбер, телеграм, сигнал, вотс ап).
2.Отримати первинну консультацію по телефону.
3.Відправити медичні документи адвокату на месенджери за номерами телефонів.
4.Оплатити консультацію військового адвоката.
5.Отримати висновок військового адвоката про ваш ступінь придатності до військової служби або можливості оскарження висновку ВЛК.
В Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері оскарження рішень військово-лікарської комісії. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53, +380 93 228 01 24 або пишіть у месенжери (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ