Практика

Хвороби хребта, з якими не мобілізують

Не всі військовозобовʼязані підлягають призову на військову службу під час військового стану. У випадку непридатності за станом здоровʼя особа виключається з військового обліку та стає невійськовозобовʼязаною. Існує певний перелік хвороб хребта та скелетно-мʼязової системи, за наявності яких особа може бути визнаною неппридатною до військової служби.
Непридатними до військової служби є військовозобовʼязані, які мають наступні захворювання:
  • поліартроз, коксартроз, гонартроз, інші артрози, ураження надколінка, внутрішньосуглобові ураження коліна та інших суглобів зі значними порушеннями функцій;
  • хвороби та ураження м'язів, синовіальної оболонки та сухожилків, бурсопатії, ентезопатії, ураження плеча; остеопатії і хондропатії М80-М94 зі значними порушеннями функцій;
  • остеопороз кісток з патологічним або без патологічного перелому, остеомаляція у дорослих, уповільнене зрощення перелому, стресові переломи, фіброзна дисплазія кісток, остеомієліт, остеонекроз, хвороба Педжета, юнацькі остеохондрози кісток зі значними порушеннями функцій;
  • кіфоз і лордоз, сколіоз зі значними порушеннями функцій;
  • остеохондроз хребта, спондилоліз, спондилолістез, ураження міжхребцевих дисків, інші дорсопатії зі значними порушеннями функцій.

Допомога військового адвоката

Якщо ви маєте захворювання з даного списку ви можете претендувати на отримання висновку ВЛК про непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку.

Військові адвокати юридичної компанії INSEININ допоможуть вам точно визначити ступінь придатності до військової служби, на якій ви претендуєте. Ми маємо величезний досвід в медичних питаннях військовослужбовців та військовозобовʼязаних. Це необхідно для максимально точного встановлення ступеня придатності до військової служби незалежним експертом. У випадку наявності підстав ви маєте право вимагати від ВЛК отримання висновку про непридатність до військової служби.
Для отримання допомоги необхідно слідувати наступному алгоритму:

1.Зателефонувати військовому адвокату на номери телефонів +380 93 228 01 24, +380 97 507 06 53 або написати на месенджери (вайбер, телеграм, сигнал, вотс ап).

2.Отримати первинну консультацію по телефону.

3.Відправити медичні документи адвокату на месенджери за номерами телефонів.

4.Оплатити консультацію військового адвоката.

5.Отримати висновок військового адвоката про ваш ступінь придатності до військової служби.
Якщо ви бажаєте замовити перевірку ступення придатності до військової служби або проконсультуватись з нашим адвокатом, достатньо зателефонувати або відправити повідомлення на месенджери +380 93 228 01 24, +380 97 507 06 53 (Телеграм чи Вайбер) або залишайте заявку на сайті https://inseinin.com.ua і ми самі вам зателефонуємо. Компанія працює по всій Україні та займається повним супроводом справи "під ключ".

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ