Практика

Адвокат по 336 статті кримінального кодексу

Адвокат по 336 статті кримінального кодексу
В період дії військового стану з 24 лютого 2022 року в Україні була оголошена мобілізація військовозобовʼязаних. Проходження військової служби це не право, а обовʼязок кожного військовозобовʼязаного та резервіста. Проте все частіше трапляються випадки ухилення від призову та мобілізації, що може спровокувати настання відповідальності по 336 статті Кримінального кодексу України. Проте не в усіх випадках особа є винною у вчинені кримінального правопорушення, саме в таких випадках необхідно звернутися за допомогою до адвоката по ухиленню від мобілізації.

Адвокат по 336 статті КК - це спеціалізований юрист, який займається захистом прав військовозобовʼязаних та резервістів, які звинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення ухилення від призову на військову службу. Даний спеціаліст здійснює представництво інтересів клієнта як на досудовому розслідуванні, так і на судовому процесі.

Потрібно розуміти, що ст.336 КК передбачає злочин середнього тяжкості за вчинення якого може наставати відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

Способи захисту по 336 ст КК України

В залежності від обставин справи адвокат може застосовувати різні способи захисту обвинуваченого.

У випадку, якщо в діяннях особи відсутній склад злочину можливо рухатись у напрямку закриття кримінального провадження на етапі досудового розслідування або визнання особи невинною на суді. Це можливо у випадках, якщо було порушено процедуру вручення повістки, призову на військову службу або, якщо особа взагалі не підлягає мобілізації або має відстрочку.

Якщо обвинувачений дійсно є винним у вчинені даного правопорушення та розуміє тяжкість скоєного злочину можливо здійснювати заходи, які спрямовані на дієве каяття обвинуваченого та зменшення або заміну покарання умовним терміном або грошовим штрафом.

Допомога адвоката

У випадку, якщо стосовно вас було відкрите кримінальне провадження за ухилення від мобілізації в період військового стану ви можете звернутись за допомогою військових адвокатів юридичної компанії INSEININ. Ми зможемо проконсультувати вас стосовно кримінального провадження та у випадку необхідності надати адвокатський захист на досудовому розслідуванні та судовому процесі.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері захисту по 336 ст.КК. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ