Практика

Консультація адвоката щодо перетину кордону Київ

Консультація адвоката щодо перетину кордону Київ
Процедура перетину державного кордону в період військового стану є доволі ускладненою, особливо якщо це стосується військовозобовʼязаних. Наразі військовозобовʼязані можуть виїжджати за кордон тільки за наявності підстав, які передбачені постановою КМУ №57 (супровід батьків з інвалідністю І-ІІ групи, супровід осіб, які потребують постійного стороннього догляду тощо).

Проте все частіше військовозобовʼязаним не вдається самостійно реалізувати своє право на перетин кордону. Інспектори прикордонної служби все частіше відмовляють у виїзді по причині відсутності всього обʼєму документів, які надають на це право або через відсутність довідки з районного ТЦК та СП про відстрочку від мобілізації. Не в усіх випадках вимоги Державної прикордонної служби є законними, тому для успішної реалізації права на перетин кордону краще за все проконсультуватись з відповідним адвокатом з питань перетину кордону військовозобовʼязаним.
Онлайн консультація стосовно перетину кордону
В онлайн форматі можна отримати консультацію адвоката юридичної компанії INSEININ стосовно підстав, документів, які необхідні для перетину кордону військовозобовʼязаним в період військового стану.
Для отримання онлайн консультації необхідно:
  1. Зателефонувати за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram) або залишити заявку на сайті.
  2. Повідомити менеджеру своє питання, яке вимагає вирішення консультацією.
  3. Оплатити вартість послуг адвоката.
  4. Домовитись про час консультації з менеджером.
Консультація в офісі стосовно перетину кордону
Також консультацію стосовно перетину кордону можна отримати в офлайн форматі в офісі адвоката юридичної компанії INSEININ. Консультації в офісі відбуваються за попереднім записом за адресою БЦ Гулівер, Спортивна площа, 1 Київ. Консультацію можна отримати з понеділка по пʼятницю з 9:00 по 18:00.
Послуги адвоката стосовно перетину кордону
За необхідності адвокати та юристи юридичної компанії INSEININ здійснюють надання послуг, які стосуються перетину державного кордону військовозобовʼязаними. Це може бути підготовка документів, які наадють право на перетин кордону, оскарження відмови в перетині, супровід на кордоні, супровід отримання довідки про відстрочку з районного ТЦК та СП.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері перетину державного кордону в період військового стану. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ