Практика

Рапорт на звільнення по догляду

Військовослужбовці, які проходять військову службу по контракту або за мобілізацією мають право на звільнення у звʼязку із здійсненням постійного стороннього догляду за дружиною, батьками, батьками дружини або іншими особами.
Для звільнення з військової служби на даній підставі необхідно зібрати всі підтверджуючі документи, правильно скласти рапорт на звільнення та подати його до командира. Рапорт на звільнення по догляду є важливим документом, який слугує доказом звернення військового з питання звільнення.
Саме тому рапорт має бути юридично грамотним документом, стислим і водночас доволі інформативним. Стосовно того як має виглядати рапорт на звільнення по догляду та як його подавати необхідно розібратись детальніше.

Як правильно скласти рапорт на звільнення по догляду?

У випадку, якщо ви оформили постійний сторонній догляд за особою та не бажаєте надалі проходити військову службу вам необхідно скласти рапорт на звільнення та подати його до командира.
В рапорті необхідно описати сімейні обставини, які у вас склалися:
  • хто з членів родини потребує постійного стороннього догляду на непрофесійній основі;
  • які у вас є докази здійснення такого догляду;
Обовʼязкового необхідно зазначити про документи, які слугують доказом того, що ви дійсно надаєте послугу постійного стороннього догляду. Краще всього в кінці рапорту зазначити, які додатки-документи ви долучаєте до рапорту.
В прохальній частині рапорту на звільнення необхідно прописати, чого саме ви хочете, тобто звільнення з військової служби, у звʼязку з сімейними обставинами (необхідно зазначити конкретну обставину).
В рапорті на звільнення обовʼязково потрібно вказувати положення законів України на підставі, яких ви маєте право на звільнення з військової служби.

Які документи долучати до рапорту на звільнення по догляду?

До рапорту на звільнення у звʼязку зі здійсненням постійного стороннього догляду за особою необхідно долучати наступні документи:
  • Копія паспорту та ідентифікаційного коду особи, яка потребує постійного стороннього догляду.
  • Довідка ЛКК про необхідність здійснення постійного стороннього догляду за особою.
  • Акт обстеження житлово-побутових умов сімʼї.
  • Акт встановлення постійного стороннього догляду за особою.
  • Довідка місцевої ради про встановлення постійного догляду.
  • Документи, що підтверджують родинні звʼязки (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб тощо).

Як подавати рапорт на звільнення по догляду?

Готовий рапорт на звільнення краще всього подавати в двох екземплярах з додатками до свого безпосереднього командира або подавати у військовій частині. Необхідно проконтролювати щоб рапорт був зареєстрований та щоб йому було присвоєно реєстраційний номер.

Чому підготовку рапорта на звільнення краще замовити у військового адвоката?

Рапорт на звільнення є юридичним документом. Він повинен бути викладений чіткою юридичною мовою та підтверджувати мету його подачі та обставини, на які ви спираєтесь. Часто військовослужбовці отримують відмову у задоволенні рапорту, у звʼязку з неправильним форматом рапорту. Це значно затягує час та породжує безліч проблем. Крім того, часто на рапорт по звільненню на підставі здійснення постійного стороннього догляду надходить відмова у його задоволенні, яку доводиться оскаржувати в суді. В такому випадку рапорт, який ви подавали буде розглядатися судом на рахунок правильності його складання. У випадку, якщо суд дійде висновку, що рапорт подано з помилками можна отримати відмову у задоволенні рапорту.
У звʼязку з цим юридична компанія INSEININ пропонує свої послуги стосовно складання рапорта на звільнення з військової служби, у звʼязку зі здійсненням постійного стороннього догляду.
Для того щоб замовити рапорт на звільнення необхідно:
1.Залишити заявку на сайті https://inseinin.com.ua або звʼязатися з військовими адвокатами за телефонами +380 93 228 01 24, +380 97 507 06 53 (Телеграм, вайбер, вотс ап, сигнал).
2.Отримати від військового адвоката перелік документів необхідних для складання рапорту.
3.Направити військовому адвокату фото документів необхідних для складання рапорту.
4.Оплатити послуги адвоката.
5.Отримати готовий рапорт на звільнення.
Якщо ви бажаєте замовити рапорт на звільнення з військової служби або проконсультуватись з нашим адвокатом, достатньо зателефонувати або відправити повідомлення на месенджери +380 93 228 01 24, +380 97 507 06 53 (Телеграм чи Вайбер) або залишайте заявку на сайті https://inseinin.com.ua і ми самі вам зателефонуємо. Компанія працює по всій Україні та займається повним супроводом справи "під ключ".

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ