ЧИ БУДЬ ЯКЕ ВРУЧЕННЯ ПОВІСТКИ Є ЗАКОННИМ?
Однозначно - ні! Багато громадян, не знаючи тонкощів правомірного вручення повістки, потрапляють в безвихідні ситуації, коли захистити свої права стає значно важче або доводиться робити це в судовому порядку.
У ситуації коли Вам намагаються незаконно вручити повістку чи навпаки це вже зробили потрібно діяти негайно. Якщо Ви вважаєте ці дії незаконними, тобто з порушення Ваших прав і процедури такого вручення. Слід одразу звертатись до відповідних установ та захищати Ваші права.
Якщо Ви не є юридчно обізнанним з цих питань чи не маєте часу. Консультація кваліфікованих юристів компанії INSEININ допоможе Вам зекономити час та нерви відстоюючи Ваші законні права.
ЩО Ж БУДЕ, ЯКЩО НЕ З'ЯВИТИСЯ У ВІЙСЬКОМАТ У ПРИЗНАЧЕНИЙ ЧАС?
Якщо ви не розписалися про отримання повістки, міра відповідальності за неявку в призначений час до військкомату мінімальна. Проте тут слід бути уважним та ознайомитись з усім спектром можливих наслідків.
Якщо ж ви отримали повістку, але не з’явилися, в такому випадку передбачена відповідальність, залежно від ступеню вчиненого правопорушення вона буває:
- адміністративна
- кримінальна
= Детальніше про міру відповідальності та порядок дій, що слідує вчинити призовнику для звільнення від покарання, Ви можете дізнатись за консультацією по телефону у спеціалістів юридичної компанії INSEININ
ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ ВІДСТРОЧКУ ВІД АРМІЇ?
Якщо навіть прийшла повістка до армії, слід пам'ятати, що відповідно до Закону України “Про військовий обов'язок та військову службу” (далі – Закон) призовник має право на відстрочку в виключних випадках.
= Детальніше по кожному пункту, а також усі тонкощі вручення повістки і подальших дій після такого вручення для захисту своїх прав. Ви можете дізнать проконсультувавшись у спеціалістів юридичної компанії INSEININ за телефоном +380 (97) 507 06 53.