Практика

Адвокат з питань СЗЧ (самовільного залишення частини)

Адвокат з питань СЗЧ (самовільного залишення частини)
СЗЧ або самовільне залишення військової частини - це залишення військовослужбовцем без відповідного дозволу території розташування військової частини або місця служби, нез’явлення його вчасно без поважних причин на службу є грубим порушенням військової дисципліни, оскільки військовослужбовець не може виконувати своїх обов’язків.

Самовільне залишення частини полягає у тому, що офіцер, прапорщик, військо вослужбовець за контрактом, строкової служби або по мобілізації в будь-який час залишає територію військової частини або місце служби, не одержавши дозволу відповідного начальника.

Під військовою частиною слід розумі ти територію у межах казарменого, табірного, похідного чи бойового розташування частини. Місцем служби військовослужбовця, як правило, є військова частина, в якій він проходить службу, і тому поняття військової частини і місця служби звичайно збігаються. Якщо вони не збігаються, то під місцем служби слід розуміти всяке інше місце, де військовослужбовець повинен протягом деякого часу виконувати військові обов’язки або перебувати відповідно до наказу або дозволу командира (начальника).

Ними вважаються, наприклад, місця виконання службових завдань або господарських робіт поза розташуванням частини, проведення навчальних занять або культурно- масових заходів, пересування у складі ком анди - ешелон, поїзд, колона тощо. Марш рут руху та місце перебування у відрядженні мають бути вказані у посвідченні на відрядження.
Самовільне залишення військової частини є кримінально караним діянням та підпадає під 407 статтю кримінального кодексу та може каратися позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.
Адвокат з питань СЗЧ - це профільний юрист, який займається захистом прав військовослужбовців, які обвинувачуються слідством у вчиненні злочину передбаченого статтею 407 Кримінального кодексу України - самовільне залишення частини. Адвокат по СЗЧ здійснює супровід клієнта як до моменту вручення підозри та і безпосередньо на судовому процесу та слідстві.

Тактика захисту адвоката по СЗЧ

У випадку, якщо в діях військовослужбовця відсутній склад злочину адвокат з питань СЗЧ може рухатись у напрямку закриття кримінальної справи або визнання підсудного невинним у вчиненні кримінального правопорушення. Це можливо зробити, якщо військовослужбовець не зміг повернутись до військової частини через якісь обʼєктивні причини.
Поважними причинами нез’явлення в строк на службу слід вважати такі об’єктивні фактори, що перешкоджають військовослужбовцю своєчасно з’явитися в частину (стихійне лихо, затримання органами влади, перерва в русі транспорту тощо). Питання про наявність поважних причин нез’явлення вирішується в кожному конкретному випадку виходячи із обставин справи.

У випадку ж, якщо військовослужбовець зізнається у вчиненні даного кримінального правопорушення адвокат може здійснювати свою діяльність у напрямку обрання найлегшої міри покарання або звільнення такої особи від відбуття покарання.

Допомога військового адвоката

У випадку, якщо ви бажаєте проконсультуватись з адвокатом юридичної компанії INSEININ стосовно самовільного залишення військової частини це можна зробити за вказаними номерами телефонів. Також наші спеціалісти здійснюють повний супровід справ, повʼязаних з СЗЧ в тому числі кримінальних справ.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у справах про СЗЧ (самовільне залишення частини). Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ