Практика

Супровід оскарження рішення ВЛК адвокатом

Супровід оскарження рішення ВЛК адвокатом
Військово-лікарська комісія (ВЛК) - це медичний огляд, який проводиться стосовно військовозобовʼязаних та військовослужбовців з метою встановлення ступеня придатності до військової служби. Від такого висновку залежить можливості мобілізації, звільнення з військової служби, проходження військової служби.

Військово-лікарську експертизу проводять штатні та позаштатні військово-лікарській комісії. При встановлені ступеня придатності до військової служби лікарі керуються критеріями розкладу хвороб, станів та фізичних вад, що визначають ступінь придатності до військової служби, пояснень щодо застосування статей Розкладу хвороб та таблиць додаткових вимог до стану здоров`я. Проте не завжди такі висновки є обʼєктивними. Доволі часто експерти допускаються помилок, що призводить до встановлення невірного ступеня придатності до військової служби.

Рішення ВЛК можливо оскаржити до штатної (регіональної, центральної) ВЛК або до суду. Для оскарження необхідно підготувати на перегляд з відповідними медичними документами, які підтверджують стан здоровʼя. Проте доволі часто військовослужбовці та військовозобовʼязані не мають можливості самостійно займатись цією процедурою та потребують допомогти профільного спеціаліста - адвоката з питань ВЛК.
Для оскарження висновку військово-лікарської комісії краще за все звернутись за допомогою до адвоката з питань ВЛК. Адвокат з питань ВЛК - це профільний юрист, який займається дослідженням підстав для оскарження висновків військово-лікарської комісії та повним супроводом оскарження рішень ВЛК.

Адвокати та юристи юридичної компанії INSEININ профільно займаються повним супроводом оскарження висновків ВЛК. Ми маємо знаний досвід у цій сфері та спеціалістів з медичних питань. Наші фахівці здійснюють супровід оскарження тільки за наявності підстав та перспектив такої справи. Тобто, для початку варто ознайомитись з матеріалами справи та визначити шанси на успіх такої справи.

Алгоритм отримання допомоги

Якщо ви бажаєте отримати допомогу в оскаржені висновку ВЛК необхідно скористатись наступним алгоритмом.
  1. Звʼязатись з спеціалістами компанії за номерами телефонів +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).
  2. Направити документи на дослідження профільному спеціалісту на рахунок визначення ступеню придатності до військової служби та перспектив оскарження висновку ВЛК.
  3. Отримати консультацію після дослідження документів на рахунок наявності підстав для оскарження ВЛК.
  4. Укласти договір про надання правової допомоги для отримання послуги супроводу оскарження рішення ВЛК.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері захисту прав військовослужбовців та оскарження висновку ВЛК. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ