МІГРАЦІЙНИЙ АДВОКАТ

Виключений з військового обліку виїзд за кордон

Виключений з військового обліку виїзд за кордон
Виїзд чоловіків віком від 18 до 60 років в період військового стану обмежений. Право на виїзд з країни надано лише певним категоріям чоловіків, які були виключені з військового обліку.

Варто зазначити, що виключенню з військового обліку у відповідних районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки підлягають наступні категорії громадян:

1) призвані чи прийняті на військову службу;
2) проходять військову службу (навчання) у закладах фахової передвищої військової освіти, вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти;
3) визнані військово-лікарськими комісіями непридатними до військової служби з виключенням з військового обліку;
4) досягли граничного віку перебування в запасі;
5) припинили громадянство України;
6) були раніше засуджені до позбавлення волі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину
7) направлені для відбування покарання до установ виконання покарань або до яких застосовано примусові заходи медичного характеру;
8) померли або визнані в установленому законом порядку безвісно відсутніми або оголошені померлими.
Проте не всі ці категорії мають право на перетин кордону. Право на виїзд мають лише наступні особи:
Які мають висновок ВЛК про непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку
Для перетину необхідно мати сам висновок ВЛК, а також відмітку у військово-обліковому документі про виключення з обліку.
Особи, які припинили громадянство України
Для перетину необхідно предʼявити закордонний паспорт іншої країни.
Досягли граничного віку перебування в запасі лише у випадку досягнення 60 років
Всі інші категорії громадян, які були виключені з військового обліку право на перетин кордону в період дії військового стану не мають. Це ж стосується осіб, які були засуджені за тяжкий або особливо тяжкий злочин.

Допомога міграційного адвоката

Міграційні спеціалісти юридичної компанії INSEININ комплексно займаються питаннями перетину кордону військовозобовʼязаними громадянами України в періо військового стану. Якщо вам необхідна консультація або допомога в отримані документів, які надають право на виїзд ви можете звернутись до спеціалістів нашої компанії.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері перетину державного кордону. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі перетину кордону.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ