КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО ТА ПРОЦЕС ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ INSEININ

Адвокат з економічних злочинів Київ Україна

Адвокат з економічних злочинів
Чому адвокат з економічних злочинів це не просто кримінальний адвокат?

Адвокат, який спеціалізується на економічних злочинах, багато в чому відрізняється від звичайного кримінального адвоката. Це не тільки вузько направлений спеціаліст з величезним досвідом представництва економічно складних справ, але і за специфічністю свого фаху має великий обсяг спеціальних фінансових знань та можливість проведення аналітики в галузі котрій працює.

Давайте пояснимо кричущу різницю на реальному прикладі:
  1. Сфера діяльності: Адвокати, які спеціалізуються на економічних злочинах, займаються справами, пов'язаними з фінансовою групою (гроші, майно, активи, акції і тд.), і похідними з них податковими шахрайствами, шахрайством з акціями, банкрутством де справа набирає кримінального характеру дій посадових осіб, відмиванням грошей, корпоративною злочинністю тощо. Навідмінну від звичайних кримінальних адвокатів котрі представляють клієнтів у справах, пов'язаних з звичайними кримінальними діяннями, такими як насильство над іншими (вбивство, побиття, погрози, викрадення і тд.). Звичайний адвокат рідко має додаткові фінансові знання, а також рідко розуміється на принципах економіки, випуску акцій, оцінки податків, шкоди завданої такими діями, що призводить до ускладнення захисту або в деяких випадках унеможливлює належний захист прав від додаткових кваліфікацій обвинувачень.
  2. Знання фінансового, корпоративного, податкового права: Адвокати, які спеціалізуються на економічних злочинах, мають глибокі знання з економічних злочинів пов'язані з фінансовими операціями, корпоративними структурами та податковим законодавством. Що дає змогу застосовувати багаторічний досвід для якнайкращого вирішення справи клієнта.
  3. Експертиза в обліку фінансів: Адвокати, які спеціалізуються на економічних злочинах, можуть володіти спеціалізованими навичками в галузі обліку, фінансів та аудиту для того, щоб розуміти фінансові докази та аналізувати фінансову діяльність своїх клієнтів.
  4. Захист від репутаційної шкоди також важливо: Економічні злочини можуть важко впливати на репутацію підприємств, корпорацій та осіб, а не рідко і взагалі зупиняти діяльність такого підприємства у звʼязку з кримінальним провадженням. Таким чином, адвокати, які спеціалізуються на економічних злочинах, часто працюють над тим, щоб не тільки захистити репутацію своїх клієнтів, а й негайно запустити підприємство, що зупинилось через кримінальну справу. Вирішуючи юридичні питання та допомагаючи в управлінні кризовими ситуаціями, адвокати з економічних злочинів застосовують свої звʼязки правового впливу та законодавчі норми КПК для безперебійної роботи підприємства.
  5. Документація та обсяг справи: Справи, пов'язані з економічними злочинами, часто вимагають великої кількості документації, фінансових аналізів та довгих розслідувань. Звичайні кримінальні справи більш спрощені за обсягом, тому звичайний адвокат з кримінального права не маючи досвіду ведення багато томних справ нерідко може розгубитись та заплутатись втративши час клієнта.
  6. Співпраця з іншими спеціалістами: У справах, пов'язаних з економічними злочинами, адвокати часто співпрацюють з фахівцями з фінансів, обліку, податків, які допомагають аналізувати складні фінансові справи.

Загалом підсумовуючи можемо визнати, що досвід у роботі з економічними злочинами, є основою котра відрізняє його від звичайного кримінального адвоката. І поняття адвокат з економічних злочинів можемо вивести наступне:

Адвокат з економічних злочинів - це юрист, який спеціалізується на представництві клієнтів у справах, пов'язаних з економічними злочинами і правопорушеннями в сфері фінансів, бізнесу та корпоративного сектору. Він має глибокі знання фінансового права, корпоративного права, податкового законодавства та інших галузей права, які стосуються фінансової діяльності та економічних операцій.
В яких економічних справах вам допоможе адвокат?
Адвокати, які спеціалізуються на економічних злочинах в Україні, працюють з різними видами економічних правопорушень та злочинів. До найпоширеніших економічних злочинів в Україні відносяться:

  1. Відмивання грошей: Спроби легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.
  2. Шахрайство: Обман або виведення грошей у шахраїв через різні махінації або обіцянки.
  3. Фінансові махінації: Включають у себе фінансовий обман, введення у оману в інвестиціях або податкові шахрайства.
  4. Корупція: Включає в себе взятки, підкуп, зловживання владою та інші корупційні дії.
  5. Податкові злочини: Незаконне ухилення від сплати податків, податковий обман та інші порушення податкового законодавства.
  6. Корпоративні злочини: Включають у себе порушення правил корпоративного управління, зловживання корпоративною владою та інші злочини, пов'язані з корпораціями і бізнесом.
  7. Фінансові шахрайства: Включають у себе фінансовий обман, підсилення фінансової стійкості інформацією, що є недостовірною, та інші схеми обману.
  8. Порушення інтелектуальної власності: Включають у себе порушення авторських прав, патентів, та інших інтелектуальних прав.
  9. Фінансовий обман та маніпуляції на фінансових ринках: Включають у себе шахрайства на фінансових ринках, включаючи маніпуляції з цінними паперами.


  • Стаття 185. Крадіжка
Читати більше про адвоката у справах Крадіжки можна тут.
  • Стаття 189. Вимагання
Читати більше про адвоката у справах Вимагання можна тут.
  • Стаття 190. Шахрайство
Читати більше про адвоката у справах Шахрайства можна тут.
  • Стаття 191. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Читати більше про адвоката у справах Заволодіння майном можна тут.
  • Стаття 192. Заподіяння майнової шкоди шляхом обману або зловживання довірою
Читати більше про адвоката у справах Заподіяння шкоди можна тут.
  • Стаття 195. Погроза знищення майна
Читати більше про адвоката у справах Пошкодження майна можна тут.
  • Стаття 197-1. Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво
Читати більше про адвоката у справах Заволодіння землею можна тут.
  • Стаття 199. Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементі
Читати більше про адвоката у справах Обороту підробок можна тут.
  • Стаття 200. Незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення
Читати більше про адвоката у справах Махінації з платіжними картками можна тут.
  • Стаття 201. Контрабанда
Читати більше про адвоката у справах Контрабанди можна тут.
  • Стаття 201-1. Переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю лісоматеріалів або пиломатеріалів
Читати більше про адвоката у справах Контрабанди лісу можна тут.
  • Стаття 203-2. Незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей
Читати більше про адвоката у справах Організації та проведення азартних ігор та лотерей можна тут.
  • Стаття 204. Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів
Читати більше про адвоката у справах З оборотом акцизу можна тут.
  • Стаття 205-1. Підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб – підприємців
  • Стаття 206. Протидія законній господарській діяльності
Читати більше про адвоката у справах Перешкоджання законній діяльності бізнесу можна тут.
  • Стаття 206-2. Протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації
Читати більше про адвоката у справах Протиправного заволодіння майном державного чи приватного підприємства можна тут.
  • Також, сюди входять такі злочини як: Легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом; Умисне порушення вимог законодавства про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму; Нецільове використання бюджетних коштів, здійснення видатків бюджету чи надання кредитів з бюджету без встановлених бюджетних призначень; Видання нормативно-правових актів, що зменшують надходження бюджету або збільшують витрати бюджету всупереч закону;

  • Щодо відносин з обовʼязкових платежів, такі злочини як: Ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів); Ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов’язкове державне податків;

  • Інші економічні злочини проти інтересів держави, сюди належать: Порушення порядку здійснення заготівлі металобрухту та операцій з металобрухтом; Незаконне виготовлення, підроблення, використання або збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених контрольних марок

  • В справах про банкрутство кримінальний адвокат супроводжує згідно наступних статей ККУ: Стаття 218-1. Доведення банку до неплатоспроможності; Стаття 219. Доведення до банкрутства; Стаття 220-1. Порушення порядку ведення бази даних про вкладників або порядку формування звітності; Стаття 220-2. Фальсифікація фінансових документів та звітності фінансової організації, приховування неплатоспроможності фінансової установи; Стаття 222. Шахрайство з фінансовими ресурсами

  • Кримінальний адвокат може допомогти з Махінації у справах з фондовим ринком та випуском акцій: Стаття 222-1. Маніпулювання на фондовому ринку; Стаття 223-1. Підроблення документів, які подаються для реєстрації випуску цінних паперів; Стаття 223-2. Порушення порядку ведення реєстру власників іменних цінних паперів; Стаття 224. Виготовлення, збут та використання підроблених недержавних цінних паперів

  • Щодо комерційної діяльності кримінальний адвокат з економічних злочинів допомогає з: Стаття 227. Умисне введення в обіг на ринку України (випуск на ринок України) небезпечної продукції; Стаття 229. Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару; Стаття 232. Розголошення комерційної або банківської таємниці; Стаття 232-1. Незаконне використання інсайдерської інформації; Стаття 232-2. Приховування інформації про діяльність емітента; Стаття 233. Незаконна приватизація державного, комунального майна

Як працює адвокат з економічних злочинів?
Адвокати, які спеціалізуються на цих видах злочинів, надають юридичний захист та консультації особам, які можуть бути підозрюваними або обвинуваченими в таких правопорушеннях, і допомагають їм в судовому процесі та розгляді справи. Тож, на

  • Першому етапі - усе починається з професійної консультації з вивченням документів.

  • На другому етапі - відбувається вибудування позиції захисту та судового представництва.

  • На третьому етапі - адвокат переходить до збору доказів по справі.

  • На четвертому етапі - адвокат захищає та переставляє інтереси клієнта у суді.

  • На пʼятому етапі - адвокат дбає про відшкодування шкоди, що була завдана кримінальним переслідуванням та поверненням репутаційних позицій клієнта.

Ціна послуг адвоката з економічних злочинів?
Вартість послуг адвоката з економічних злочинів може значно варіюватися від 100$ за дію і до 10,000$ загалом, залежить від кількох факторів включають:
  1. Складність справи: Вартість послуг адвоката з економічних злочинів зазвичай зростає зі складністю справи. Якщо справа вимагає докладного дослідження фінансових документів, великої кількості свідчень і експертизи, це може підняти вартість послуг.
  2. Досвід адвоката: Досвідний адвокат, який має успішний доробок в роботі з економічними злочинами, не може коштувати дешево, тому має вищі гонорари, ніж менш досвідчений колега.
  3. Місцезнаходження: Вартість послуг адвоката також може залежати від регіону або міста, де ви шукаєте юридичну допомогу. Великі міста та регіони з вищими витратами можуть мати більш високі ціни на послуги адвокатів.
  4. Обсяг роботи: Якщо адвокат має брати участь у довготривалому судовому процесі, деякі можливо пов'язані з ними додаткові витрати.
  5. Умови оплати: Різні адвокати можуть пропонувати різні умови оплати, такі як годинні ставки, фіксовані гонорари або комбінацію обох. Умови оплати також можуть впливати на загальну вартість послуг.

*Зазвичай, адвокати проводять першу консультацію з клієнтом для визначення обставин справи та розгляду можливих шляхів дій. Після цього вони можуть надати клієнту оцінку вартості своїх послуг.

! Важливо пам'ятати, що вартість послуг адвоката може бути значною, і важливо обговорювати деталі оплати та умови з вашим адвокатом до того, як розпочнете співпрацю.
Як відбувається співпраця з адвокатом з економічних злочинів Юридичної компанії INSEININ?
  1. Заключення договору: Якщо ви вирішили співпрацювати з адвокатом, заключіть письмовий договір про надання юридичних послуг. У цьому договорі повинні бути визначені такі пункти:

  • Послуги, які надаються адвокатом.
  • Умови оплати та вартість послуг.
  • Тривалість договору та строки виконання робіт.
  • Відповідальність сторін та конфіденційність інформації.
  • Умови розірвання договору.

  1. Підписання договору: Після обговорення всіх деталей та врегулювання всіх питань, підпишіть договір якісно та уважно. Зверніть увагу на всі умови та зобов'язання, які в ньому визначені.
  2. Оплата: Здійсніть необхідну оплату адвокату відповідно до умов договору.
  3. Співпраця: Розпочніть співпрацю з адвокатом, надаючи всю необхідну інформацію та документи, які стосуються вашої справи.

Важливо пам'ятати, що письмовий договір є важливим документом, який захищає ваші права та інтереси у взаємодії з адвокатом. Ви можете проконсультуватися з адвокатом щодо вмісту та умов договору перед його підписанням.
Для отримання консультації адвоката з кримінальних справ можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Ви також можете: [РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ]

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку у нас на сайті — Відділ кримінального права Юридичної компанії INSEININ: https://inseinin.com.ua/criminal_practice