МІГРАЦІЙНИЙ АДВОКАТ

Міграційний адвокат допомога по усій Україні

Міграційний адвокат
Допомога Міграційного адвоката: Послуги для Іноземців в Україні

Міграційний адвокат є незамінним партнером для іноземців, які мають намір розпочати підприємницьку діяльність, об'єднати сім'ю або здійснити інші міграційні процедури в Україні. Він забезпечує їх права та інтереси, надає юридичну підтримку та допомогу на кожному етапі процесу. За його допомогою іноземці можуть максимально використовувати можливості, що надає Україна, і сприяти своєму успішному інтегруванню в українське суспільство.

Міграційний адвокат – це фахівець, який надає підтримку іноземним громадянам які перебувають в іншій країні та бажають здійснити юридичні процедури легалізації перебування на довгий чи тимчасовий період, а так і громадяни країни котрі бажають виїхати на постійне місце проживання за кордон чи отримати громадянство іншої країни.
Нижче ми детально розглянемо різні види послуг, які міграційний адвокат може надавати для іноземців в Україні.

Створення і ведення підприємницької діяльності іноземними громадянами в Україні

В Україні іноземці можуть створювати та вести власний бізнес. Міграційний адвокат надає консультації щодо вибору форми бізнесу, реєстрації компанії та допомагає з усіма необхідними документами та процедурами для успішного старту та функціонування бізнесу в Україні.

Виїзд за кордон громадян України

Для громадян України виїзд за кордон може бути пов'язаним з різними цілями: навчанням, роботою, подорожами або імміграцією. Міграційний адвокат надає консультації щодо вибору типу візи та вимог, пов'язаних з виїздом, та допомагає в оформленні всіх необхідних документів.

Врегулювання сімейних питань з Громадянами іншої країни

Іноземці, які одружилися з громадянами України або мають родину в Україні, можуть потребувати юридичної підтримки у вирішенні сімейних питань, таких як розлучення, опіка над дітьми, аліменти і т. д. Міграційний адвокат надає правову консультацію та допомагає з вирішенням цих питань у відповідності до законодавства України.

Оформлення Тимчасової або Постійної посвідки на проживання

Для іноземців, які бажають проживати в Україні, потрібно отримати відповідні дозволи на проживання. Міграційний адвокат вказує на варіанти тимчасової або постійної посвідки на проживання, забезпечує підтримку в оформленні необхідних документів та виборі оптимального варіанту для клієнта.

Отримання Українського громадянства

Отримання громадянства України може бути важливим кроком для іноземців, які мають намір надовго залишитися в країні. Міграційний адвокат консультує щодо умов та процедур отримання громадянства та надає допомогу у підготовці необхідних документів.

На фото нижче: Паспорт громадянина України
Отримання Податкового номеру / Коду (ІПН) Іноземцю

Для здійснення підприємницької діяльності в Україні іноземці повинні отримати податковий номер. Міграційний адвокат допомагає іноземцям отримати необхідний ІПН та виконати податкові зобов'язання.

Супровід в оформленні шлюбу з іноземними громадянами

Якщо іноземець бажає одружитися з громадянином України, міграційний адвокат допомагає в оформленні всіх необхідних документів.

Отримання Візи для іноземців

Міграційний адвокат володіє глибокими знаннями про типи віз та вимоги, пов'язані з отриманням візи для іноземців. Він надає клієнтам консультації та допомагає в оформленні всіх документів, необхідних для подачі на візу, забезпечуючи високий рівень точності та вчасності.

Отримання Посвідки на проживання в Україні

Іноземці, які планують проживати в Україні на постійній основі, повинні отримати посвідку на проживання. Міграційний адвокат допомагає іноземцям у виборі підходящого типу посвідки, а також надає підтримку у підготовці та подачі відповідної документації до відповідних органів.

Подовження Посвідки на проживання в Україні

Якщо іноземець вже має посвідку на проживання в Україні і бажає подовжити її строк дії, міграційний адвокат може бути незамінним помічником у цьому процесі. Він допомагає відстежувати терміни подачі документів на подовження та забезпечує їх вчасну підготовку та подачу до компетентних органів.

Допомога з Державними органами Іноземцю в Україні

Іноземці можуть зіштовхуватися з різними адміністративними та правовими питаннями при взаємодії з державними органами в Україні. Міграційний адвокат використовує свої знання та досвід, щоб надати підтримку клієнтам у вирішенні таких питань, забезпечуючи їхні права та інтереси.

Супровід Міжнародних благодійних організацій

Іноземці, які мають намір здійснювати благодійні проекти або займатися громадською діяльністю в Україні, можуть потребувати підтримки та порад від міграційного адвоката. Він допомагає їм взаємодіяти з міжнародними благодійними організаціями, отримувати необхідні дозволи та забезпечує їхню юридичну підтримку.

Міграційний адвокат є важливим партнером для іноземців, які перебувають в Україні та потребують юридичної допомоги у вирішенні різноманітних міграційних та юридичних питань. Він забезпечує їхні права та інтереси, надає консультації та підтримку на кожному етапі юридичних процедур.
Для отримання консультації експерта з даних питань Юридичної компанії INSEININ можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Ви можете: [РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ]

Чи залишити форму зворотнього звʼязку у нас на сайті — https://inseinin.com.ua/migration_law