Практика

Скільки діє висновок військово-лікарської комісії (ВЛК)

Скільки діє висновок військово-лікарської комісії (ВЛК)
В мирний час
Постанова ВЛК ТЦК та СП про ступінь придатності військовозобов’язаного до військової служби, прийнята в облікових цілях, дійсна протягом п’яти років з дня закінчення медичного огляду. Якщо в стані здоров’я військовозобов’язаного, незалежно від строку, за його заявою або висновками лікарів закладу охорони здоров’я виникли зміни, то за направленням начальника ТЦК та СП проводиться повторний медичний огляд з метою визначення ступеня придатності до військової служби.
В період дії військового стану
Постанова ВЛК районних, міських ТЦК та СП про ступінь придатності військовозобов’язаного до військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період оформлюється довідкою ВЛК у двох примірниках, яка дійсна протягом одного року з дня медичного огляду. Постанова ВЛК районних, міських ТЦК та СП про тимчасову непридатність або непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку підлягає затвердженню штатною ВЛК. Копія довідки видається особі, яка пройшла медичний огляд.
Висновок ВЛК про тимчасову непридатність або непридатність до військової служби з переглядом дійсні до дати переогляду.

Направлення на ВЛК

Після закінчення дії строку висновку ВЛК військовозобовʼязані та військовослужбовці мають право на повторне проходження медичного огляду із визначенням ступеню придатності до військової служби.

Для цього необхідно звертатися з рапортом (заявою) про направлення на військово-лікарську комісію до командира для отримання направлення на ВЛК. Детальніше стосовно процедури направлення на ВЛК читати тут.

Допомога військового адвоката

Якщо у вас залишились питання стосовно строку дії висновку ВЛК або направлення на проходження медичного огляду ви можете звернутись за консультацією до спеціалістів юридичної компанії INSEININ.
Ми можемо допомогти вам у:
  • написанні рапорту на проходження ВЛК;
  • ініціації процедури проходження ВЛК;
  • отриманні направлення на ВЛК;
  • оскарженні висновку ВЛК;
  • отриманні результатів військово-лікарської комісії.
Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері захисту прав військовослужбовців та оскарження висновку ВЛК. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ