Практика

Рапорт на проходження ВЛК

Військовослужбовці повинні проходити планову військово-лікарську комісію (кожних півроку), а також можуть самостійного ініціювати її проходження за наявності підстав. Підставами для проходження непланової ВЛК можуть бути: отримання поранення на полі бою, повернення з відпустки по лікуванню або погіршення стану здоровʼя. У випадку, якщо ваш стан здоровʼя погіршився і ви бажаєте визначити ступінь придатності до військової служби - тоді необхідно ініціювати процедуру проходження військово-лікарської комісії.

Як отримати направлення на ВЛК?

Ініціювати процедуру проходження військово-лікарської комісії можна шляхом подачі рапорту на проходження ВЛК та долучивши до нього певні документи.
Якщо ви бажаєте пройти ВЛК після поранення необхідно долучати до рапорту:
  • картку первинної медичної допомоги (форма 100).
  • довідка про обставини отриманого поранення.
  • виписка зі стаціонарного лікування.
Для проходження ВЛК по стану здоровʼя необхідно до рапорту долучати документи, які підтверджують захворювання або діагнози, виписки зі стаціонарного лікування, епікрізи тощо.

Яким має бути рапорт на проходження ВЛК?

В рапорті про направлення на ВЛК необхідно в першу чергу вказати на якій підставі ви бажаєте пройти ВЛК. Також необхідно зазначити медичні діагнози та захворювання, які ви маєте. По кожному захворюванню необхідно прописати: під яку конкретно статтю Переліку хвороб воно підпадає та який висновок військово-лікарська комісія повинна вам поставити, у звʼязку з наявністю даних діагнозів. До рапорту обовʼязоково необхідно долучати оригінали або копії документів, які підтверджують ваш стан здоровʼя.
Складений рапорт краще всього подавати в двох екземплярах до свого безпосереднього командира.

Зразок рапорту на проходження ВЛК

Якщо вам потрібна допомога у складанні юридично правильного рапорту на проходження ВЛК ми можемо допомогти скласти вам такий рапорт із зазначенням кваліфікації кожного з діагнозів та ступеня придатності відповідно стану здоровʼя. Якщо ви бажаєте отримати зразок рапорту на проходження військово-лікарської комісії то також можете звертатись за телефонами +380 93 228 01 24, +380 97 507 06 53 або залишайте заявку на сайті https://inseinin.com.ua і ми самі вам зателефонуємо.

Які проблеми можуть виникнути?

Доволі часто військовослужбовцям, які мають право на проходження ВЛК відмовляють в його реалізації по різним причинам. Також інколи відбувається затягування розгляду рапорту на проходження ВЛК або командування говорить, що взагалі не отримувало такий рапорт. В такому випадку необхідно звернутися до військового адвокат.
Якщо вам поставили висновок, який не відповідає стану вашого здоровʼя ми допоможемо оскаржити рішення ВЛК.
Якщо вам не надають висновок ВЛК на руки ми можемо допомогти отримати його шляхом подачі адвокатського запиту до військової частини.

Юридична компанія INSEININ займається вирішенням всіх питань військовослужбовців, які стосуються процедури проходження ВЛК.
Ми можемо допомогти вам у:
  • написанні рапорту на проходження ВЛК;
  • ініціації процедури проходження ВЛК;
  • отриманні направлення на ВЛК;
  • оскарженні висновку ВЛК;
  • отриманні результатів військово-лікарської комісії;
Якщо ви бажаєте замовити рапорт на проходження ВЛК або проконсультуватись з нашим адвокатом, достатньо зателефонувати або відправити повідомлення на месенджери +380 93 228 01 24, +380 97 507 06 53 (Телеграм чи Вайбер) або залишайте заявку на сайті https://inseinin.com.ua і ми самі вам зателефонуємо. Компанія працює по всій Україні та займається повним супроводом справи "під ключ".

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ