МІГРАЦІЙНИЙ АДВОКАТ

Адміністративна відповідальність за незаконний перетин кордону

Адміністративна відповідальність за незаконний перетин кордону
Громадяни України зобовʼязані дотримуватись правил перетину кордону, які чітко встановлені законодавством. У разі порушення цих правил та при незаконному перетині кордону може наставати адміністративна відповідальність передбачена ст. 204-1 КУпАП.

Незаконний перетин кордону - це виїзд за кордон поза пунктами пропуску прикордонної служби або через пункт пропуску, але на основі підроблених документів або без дозволу відповідного органу.

Наприклад незаконним є виїзд з підробленим паспортом громадянина України або на основі підробленого висновку ВЛК про непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку тощо. Дії особи у вигляді перетину кордону через природні барʼєри та місцевість поза пунктами пропуску також підпадають під ознаки правопорушення.

У випадку незаконного перетину кордону може наставати відповідальність за статтею 204-1 КУпАП:
Перетинання або спроба перетинання державного кордону України будь-яким способом поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску через державний кордон України без відповідних документів або з використанням підробленого документа чи таких, що містять недостовірні відомості про особу, чи без дозволу відповідних органів влади -

тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400-8500 грн) або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб, з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.

У разі виявлення правопорушення органи Прикордонної служби України або Національної поліції України можуть скласти протокол про вчинення адміністративного правопорушення, який направляється на розгляд до місцевого суду за місцем вчинення правопорушення.

Допомога міграційного адвоката

Якщо у вас залишились питання стосовно перетину кордону, а також відповідальності за незаконний перетин державного кордону ви можете звернутись за консультацією до міграційних спеціалістів юридичної компанії INSEININ. Якщо ви бажаєте оскаржити постанову про притягнення до адміністративної відповідальності наші спеціалісти також зможуть вам допомогти.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері захисту осіб, які звинувачені в незаконному перетині кордону. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24(WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ