МІГРАЦІЙНИЙ АДВОКАТ

Консультація юриста виїзд за кордон

Консультація юриста виїзд за кордон
Процедура виїзду за кордон громадян України детально врегульована нормативно-правовими актами. Для того щоб успішно та законно перетнути кордон необхідно мати повний перелік документів, які надають право на перетин кордону. Особливо багато проблем виникає стосовно перетину кордону військовозобовʼязаною категорією громадян в період дії військового стану, адже виїзд за кордон громадян віком від 18 до 60 років є обмеженим та може здійснюватись лише за наявності спеціальних підстав.

Адвокат по виїзду за кордон юридичної компанії INSEININ надає консультативні послуги стосовно перетину кордону громадян України в тому числі військовозобовʼязаними категоріями.

Також ви можете самостійно ознайомитись з корисними письмовими консультаціями, які стосуються питань перетину кордону в період дії військового стану:

Міграційні спеціалісти юридичної компанії INSEININ комплексно займаються питаннями виїзду за кордон в період дії військового стану. Якщо вам потрібна консультація стосовно перетину кордону - ви можете звернутись до наших фахівців. Якщо вам потрібна допомога в оформленні виїзду на постійне місце проживання за кордон ми також можемо вам допомогти.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері перетину державного кордону. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ